Saar Vandegaer

Social

Bloglovin

Follow

Meest recente berichten

Fashion, Beauty, Family, Interior

Instagram Feed

Access Token is invalid, please get it again

Subscribe to our Mailing List

Get the news right in your inbox!

Disclaimer & Privacy

Zoals het klokje thuis tikt…Daniel Wellington

saar-vandegaer No Comments

Zoals het klokje thuis tikt…Daniel Wellington

Saar Vandegaer No Comments

Wel ja, ik ben zo iemand die zich kaal voelt zonder horloge. Elke excuus is goed om op mijn gsm te kijken natuurlijk. Toch heb ik liever dat ding rond mijn pols. 

Ik zie nog het liefst een klassiek horloge. Een tijdloos en stijlvol model dat zowat overal bij past. Vroeger had ik een Fitbit en ik heb die nog steeds met geïntegreerde stappenteller. Ik moet eerlijk bekennen dat ik soms wel heel gefrustreerd raakte van dat ding. Ik draag hem enkel nog bij een effectieve sportieve inspanning dus. Deels omdat ik hem ook veel te dik vind dragen zo onder een hemd of trui. Mijn nieuw horloge van Daniel Wellington is vrij plat en voel je amper zitten. Het leuke is dat het een juweeltje op zichzelf mag zijn. En ja ik ga dan ook graag “all the way” met een armbandje erbij. Ik geef toe dat ik al lang liep te kwijlen op zo een leuke combinatie.

Daniel Wellington

Het model dat ik uiteindelijk uitkoos is de Petite Melrose + Cuff. Een extra leuk pluspunt aan de horloges is dat je ze volledig naar eigen smaak kan personaliseren. Zo hebben ze gekleurde bandjes of een leren bandje in het gamma. Ik ga mezelf nog wel eens trakteren op een zwart bandje voor erbij geloof ik. Gewoon om nu en dan eens af te wisselen. Heb je ook al even zo een mooi horloge op je wenslijstje staan? Dan kan ik alvast een kortingscode ‘ZOMAAR’ van 15% met jullie delen. De geschenkdozen staan trouwens in promotie.

   Send article as PDF   
Saar Vandegaer

All posts

No Comments

Leave a Reply

I accept the Privacy Policy

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

About Me

About Me

Hey! Welkom op mijn blog. Ik deel graag mijn inspiratie omtrent interieur, beauty en fashion. Als mama van 2 neem ik jullie ook graag mee in ons dagdagelijks leven. Read More

Saar

Connect

Categories

Popular Links

Latest Posts

Instagram

Instagram did not return a 200.

Follow @nietzomaarsaar

Recent Tweets

Image Boxes

×
error: Content is protected !!