Saar Vandegaer

Social

Bloglovin

Follow

Meest recente berichten

Fashion, Beauty, Family, Interior

Instagram Feed

Access Token is invalid, please get it again

Subscribe to our Mailing List

Get the news right in your inbox!

Disclaimer & Privacy

Win Win Win – Zet jezelf eens in de bloemekes GESLOTEN

saar-vandegaer 11 Comments

Win Win Win – Zet jezelf eens in de bloemekes GESLOTEN

Saar Vandegaer 11 Comments

Ik doe mezelf regelmatig een mooi bosje bloemen cadeau. Dat kan de woonkamer zo gezellig maken. Vandaag ben ik extra enthousiast! Lees snel verder want dan kan er ook eentje bij jou de lente in huis brengen.

Zeg het met bloemen

Ik probeerde in het verleden al een abonnement uit waarbij ik elke maand een bos bloemen thuis geleverd kreeg. Elke maand een ander boeket, maar dat begon me wat tegen te steken. De kleuren of samenstelling bleek niet altijd volledig mijn ding. Vaker en vaker ga ik daarom naar de lokale bloemenwinkel of de markt voor een bosje verse snijbloemen. Hoe dan ook bestaan er wel websites zoals die van Greetz, die ervoor kunnen zorgen dat je een volledig gedepersonaliseerd bosje bloemen kan cadeau doen. Nog een kaartje daarbij met een persoonlijk boodschap voor je mama, schoonmama, zus of vriendin. Ik ben echt nog zo een ‘griet’ van de oudestempel. Mij maak je echt dolgelukkig met mooie bloemetjes. Ik kan daar ook enorm van genieten zo een mooi boeketje vol lente kleurtjes om het huis op te fleuren.

Met bijgeleverde vaas
leuke kleurtjes

Het geheel wordt netjes in een doos geleverd, de bloemen in een papiertje met hun voetjes in een bodempje water van de vaas.

Win Win Win

Ik heb goed nieuws voor jullie want ik mag een waardebon  t.w.v €45 weggeven. Dus ook jij kan jezelf trakteren op een mooi boeket met vaas of het aan iemand cadeau doen ;-).

Wat moet je daarvoor doen? Stuur mij een mailtje (info@nietzomaarsaar.be)en vertel me even waarom je graag zo een bloemetje wil of aan wie je het cadeau zou willen doen. Ook graag hieronder je deelname in de reactie even weergeven. Delen is een pluspunt.

Ik maak de winnaar maandag 23 april bekend.

Veel succes!

   Send article as PDF   
Saar Vandegaer

All posts

11 Comments

  • Erika van koert april 18, 2018 at 12:46 pm

    Leuk ! Ik doe graag mee 🙂

  • Marian Zw april 18, 2018 at 1:04 pm

    Ik ga je een mailtje sturen, doe graag mee

  • Sieglinde Boogaerts april 18, 2018 at 1:21 pm

    Ook ik waag mijn kans!

  • Annelies april 18, 2018 at 1:41 pm

    ik doe graag mee! wat een leuk initiatief en bloemen zijn altijd geweldig 🙂

  • Babs april 18, 2018 at 4:08 pm

    Ik doe heel graag mee Saar. ????

  • Matty april 18, 2018 at 6:13 pm

    Je mag van mij een mailtje verwachten.

  • Evi april 19, 2018 at 5:38 am

    Ook ik doe heel graag mee 🙂

  • Daisy Vanderstukken april 19, 2018 at 7:20 am

    Ik doe graag mee, mij mail is al weg ????

  • Kristel april 19, 2018 at 8:35 am

    Mailtje verstuurd;-)

  • Kristel april 19, 2018 at 8:35 am

    toppie! Mail verstuurd

  • emmy lagast april 19, 2018 at 7:56 pm

    ik doe ook mee! spannend 🙂 wat mooi!

  • Leave a Reply

    I accept the Privacy Policy

    Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

    About Me

    About Me

    Hey! Welkom op mijn blog. Ik deel graag mijn inspiratie omtrent interieur, beauty en fashion. Als mama van 2 neem ik jullie ook graag mee in ons dagdagelijks leven. Read More

    Saar

    Connect

    Categories

    Popular Links

    Latest Posts

    Instagram

    Instagram did not return a 200.

    Follow @nietzomaarsaar

    Recent Tweets

    Image Boxes

    ×
    error: Content is protected !!