Saar Vandegaer

Social

Bloglovin

Follow

Meest recente berichten

Fashion, Beauty, Family, Interior

Instagram Feed

Access Token is invalid, please get it again

Subscribe to our Mailing List

Get the news right in your inbox!

Disclaimer & Privacy

Tom Ford Bronzing Primer

saar-vandegaer 11 Comments

Tom Ford Bronzing Primer

Saar Vandegaer 11 Comments

Primer of Bronzer?

Een tijdje terug passeerde ik bij Parfuma de Tom Ford counter. Mijn oog viel meteen op hun mooie zomerlijn. Deze Bronzing primer behoort tot de Soleil 2017 collectie en is bijgevolg een limited edition.

Zoals je al kon zien op mijn instagrampagina is deze heel handig in gebruik. Op het eerste zicht oogt deze heel gepigmenteerd en enkele tintjes te donker. Al snel kan je merken dat het product zich vlekkeloos en makkelijk in gaat blenden met je huid type. Hierna kan je opteren om nog foundation aan te brengen maar ik verkies enkel met poeder en wat bronzen te werken. Het wordt aangebracht op de plaatsen waar de zon precies onze huid raakt nadat we enkele uurtjes op een terrasje vertoeven. Deze combinatie samen met bronzen zorgt voor een mooie glow en stralende blik. Minder foundation komt ook wat natuurlijker over wat ik voor dagdagelijks gebruik en tijdsgebrek zeker kan waarderen.

Look & feel

De verpakking is heel herkenbaar door het stralende wit gecombineerd met de gouden luxueuze rand. Het flacon heeft een handig pompsysteem dat opwaarts werkt. Je ziet dus perfect hoeveel product er al uit je flesje is en verspilling wordt vermeden. Heel hygiënisch en fijn in gebruik.

Mijn bronzing primer is sinds enkele weekjes gebombardeerd naar een echt holy grail product. Een topper van formaat en onmisbaar in mijn assortimentje make up. Ik heb standaard mijn CC-crème vervangen door deze primer. Hierna breng ik wat poeder, minimale oogschaduw, mascara en lippenbalsem aan en we zijn good-to-go! Ik kreeg her en der het compliment dat ik er stralend uit zie sinds ik deze bronzen gebruik.

Tom Ford Bronzing Primer 30ml // €64 bij Parfuma

 

google40825c29a65e3b28.html

 

   Send article as PDF   
Saar Vandegaer

All posts

11 Comments

  • Buitengewoonanders april 24, 2017 at 2:56 pm

    Bedankt om je geheimpje te delen! 🙂

  • Marjolein @flaflinko april 24, 2017 at 4:22 pm

    Ziet er super uit… Won ik nu maar de lotto ????

    • Saar Vandegaer april 25, 2017 at 8:15 am

      Op zich vervangt het wel een primer en een foundation dus op zich kan je het ook zo bekijken. En je hebt niet veel product nodig dus je komt er een tijdje mee toe ;-).

  • Tania april 25, 2017 at 7:57 am

    Ziet er heel goed en natuurlijk uit. Moet dringend eens naar Parfuma gaan

    • Saar Vandegaer april 25, 2017 at 8:14 am

      Gevaarlijk, maar echt wel een aanrader. Ze zijn daar ook heel behulpzaam.

  • femcetera april 26, 2017 at 7:44 am

    Allereerst een super mooie verpakking! Ik zou het product alleen daarvoor al kopen 🙂 Maar ook de werking ziet er goed uit. Hij lijkt op de eerste foto inderdaad veel te donker voor je, maar op de 2de foto zie je er niets meer van! Misschien ook eens aanschaffen. Voor mijn trouw zou dit wel mooi zijn 🙂

    • Saar Vandegaer april 26, 2017 at 7:45 am

      Oh ja dat zou ideaal zijn voor nog meer “glow”

  • Beauty Treasures april 29, 2017 at 7:13 am

    Dit product steekt mijn ogen uit!

    • Saar mei 4, 2017 at 11:39 am

      Dit is een toppertje, vandaag alweer gebruikt :-).

  • […] Tom Ford Bronzing primer (zomercollectie) […]

  • Leave a Reply

    I accept the Privacy Policy

    Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

    About Me

    About Me

    Hey! Welkom op mijn blog. Ik deel graag mijn inspiratie omtrent interieur, beauty en fashion. Als mama van 2 neem ik jullie ook graag mee in ons dagdagelijks leven. Read More

    Saar

    Connect

    Categories

    Popular Links

    Latest Posts

    Instagram

    Instagram did not return a 200.

    Follow @nietzomaarsaar

    Recent Tweets

    Image Boxes

    ×
    error: Content is protected !!