De kortste maand van het jaar zit er alweer op. Ik deed afgelopen maand mee aan tournée minérale zoals jullie wel weten intussen. Een geslaagd experiment, maar geen al te moeilijke inspanning voor mij. Februari had echter nog wat in petto…
Zoals elke maand nog even een snapshot van foto’s achter de schermen. Dit was mijn februari.
Ik mocht een nieuwe geur verwelkomen in mijn stash na de “beauty speed date”. Deze geur is zo kruidig en fris! Heerlijk en helemaal fijn die nieuwe rebranding. Je kan dagdagelijks mijn updates volgen via instagram.

Altijd fijn zo eens in de make up stoel belanden bij Sisley. Hoe ze met enkele leuke tips, mijn ogen optisch groter doen lijken. Altijd een leuk weerzien ook.

Op een dagje vrij trokken we naar de zoo van Antwerpen met de trein. Gijs & Ivonne mochten zelf de kaartjes knippen!


Een iets of wat ‘anders dan anders’ event over de lancering van Duo. Het nieuwe merk condooms van Beiersdorf. Het event zelf was één groot geheim, het product werd daar pas voor het eerst gelanceerd. Kwa design en verpakking de “nespresso” onder de condooms. Samen met Ellen op de foto.

Mijn nieuw interieur item. Ik kocht dit mooie roze schapenvel bij House of Ninoh. Mooi hè!
Het Liérac event deed ons echt hunkeren naar de zomer en beter weer. Ik kan niet wachten om de zonnebeschermers te gaan gebruiken. Intussen is het serum helemaal onmisbaar in mijn ochtend en avondroutine, maar daarover vertel ik binnenkort meer.
Fun bij de opening van Aboutlastnight.

Al ooit naar een Delbôve party geweest? Ik leerde zo hun hele assortiment en filosofie kennen.
Iedereen is verzot op ons roze schapenvel. Terwijl de ene even poseert, is de andere al snel uit beeld.

Zoals je kan zien op de achtergrond was het pijpenstelen aan het regenen toen we onze foto’s van de Topwijf & vent shirts namen. Ivonne wou goed meewerken op voorwaarde dat ze ook wat foto’s mocht maken.

Dit was een overzicht achter de schermen afgelopen maand. Het was een korte maand maar zeker eentje boordevol nieuwigheden.
No Comments